Днями відбулася загальноміська звітно-виборна конференція Комсомольської міської організації профспілки працівників освіти і науки України. Захід пройшов за участі міського голови Сергія Андрійовича Супруна, заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, начальника відділу освіти Ірини Володимирівни Шошиної, заступника голови обкому профспілки працівників освіти і науки Наталії Василівни Скиби.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун привітав педагогів, побажав плідної роботи під час конференції. «Праця педагога чи не найважливіша за всі інші, бо саме вчитель виховує майбутнє нації. Сьогодні освіта Комсомольська впевнено крокує вперед. З кожним роком у навчальних закладах впроваджується безліч інноваційних програм, наші школярі перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності. Величезним інтелектуальним потенціалом ви достойно представляєте нашу територіальну громаду на обласному, всеукраїнському рівнях. З міського бюджету для функціонування сфери освіти, у тому числі на реалізацію міських програм, щороку виділяються кошти. Так у 2015 році виділено близько 76,5 млн. грн. (у 2014 році – 67,3 млн. грн.) Значну фінансову допомогу отримують навчальні заклади міста від Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» (засновниками якого є народний депутат К.В.Жеваго, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус), завдяки якому створені нові сучасні класи, бібліотеки, стадіони, реалізується програма енергозбереження», – зазначив міський голова. Сергій Андрійович побажав освітянам відчувати значущість своєї діяльності, радості й натхнення від плідної праці під мирним небом України. Щоб професіоналізм, небайдужість та душевне тепло й надалі служили територіальній громаді.

Освітяни заслухали доповідь про підсумки роботи міського комітету профспілки за звітний період – 2010-2014рр. (голова міського комітету Світлана Степанівна Василенко), підбили підсумки роботи ревізійної комісії міського комітету. У ході роботи конференції представники педагогічної громади міста розв’язали виборні та інші важливі питання статутної діяльності.