27 липня у Комсомольську побувала делегація з міста Приморська Запорізької області. В її складі – голова Приморської районної ради Сергій Миколайович Старун, перший заступник голови Іван Володимирович Візирський, головний лікар районної лікарні Петро Євгенович Гогунський.
Делегацію приймала заступник міського голови Л.М.Биндич.

Мета відвідання нашого міста – ознайомлення з роботою медичної галузі Комсомольська. Гості ознайомилися з питанням «Реформування галузі охорони здоров’я з 1997 по 2010 роки», яке презентував начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак. Про переваги сімейної медицини, роботу поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» розповіла кандидат медичних наук А.В.Ковпак. Як функціонує Комсомольська міська лікарня, як діють профільні служби, за яким методом проводиться фінансування – на ці та інші питання давав гостям відповіді головний лікар міської лікарні М.І.Дубина. Системою функціонування лікарняної каси та досвідом своєї роботи з цього питання ділився головний лікар медико-санітарної частини Полтавського ГЗК Б.Л.Фрідман.

В кінці зустрічі Л.М.Биндич передала Приморському управлінню охорони здоров’я пакет матеріалів та документів з досвіду роботи Комсомольського УОЗ, а також вручила гостям пам’ятні сувеніри з символікою нашого міста.