Міська організація ветеранів війни та праці
відзначила 25-річний ювілей

28 лютого в малій залі Палацу культури і творчості відбувся пленум Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці з нагоди 25-літнього ювілею організації, яка об’єднала в своїх рядах учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, ветеранів праці, військової служби.  Пленум відкрила голова ради ветеранів В.М.Станицька. У своїй доповіді вона зазначила, що протягом чверть століття члени організації проводили велику виховну роботу серед учнівської та студентської молоді, приймали участь у багатьох заходах, організованих міською радою, були ініціаторами соціальних заходів та проектів.

На захід завітали керівники міста – міський голова С.А.Супрун, секретар міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Вони тепло привітали присутніх в залі ветеранів, побажали їм міцного здоров\'я, добра й благополуччя. Міський голова С.А.Супрун у вітальному слові зазначив: «Своїм прикладом, енергією та завзятістю ви надихаєте нас на гарні справи, у наших успіхах ми, без сумніву, вбачаємо і ваші заслуги.» Очільник міста з нагоди ювілею вручив ветеранській організації грошовий сертифікат на суму 5тис.грн. Голова ветеранської організації В.М.Станицька нагороджена грамотою Полтавської обласної ради. Голова ревізійної комісії організації М.Г.Бубнов отримав Почесну грамоту виконкому Комсомольської міської ради.  Долучилися з привітаннями та подарунками також представники УПСЗН, відділу освіти, відділу культури і туризму, Спілки воїнів Афганістану, члени ветеранської організації. Після урочистої частини присутніх в залі вітали аматорські колективи села Дмитрівна.