01 лютого відбувся тренінг з питань проведення третього раунду додаткової вакцинації від поліомієліту в умовах епідемії грипу та підвищеної захворюваності на гострі респіраторні захворювання за підтримки Європейського Бюро ВООЗ в Україні.

У заході взяли участь Світлана Писаренко, заступник головного лікаря Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні з оргметодроботи; Тетяна Полич, головний позаштатний дитячий імунолог Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації; Валентина Думенко, педіатр обласного центру дитячої імунології Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні; Андрій Байбарза, завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»; Ольга Шара, виконуюча обов’язки заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення Комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»; Аліна Ковпак, головний лікар поліклініки «Медичний центр ПМСД»; Антоніна Волик, начальник епідеміологічного відділу міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України в Полтавській області; медичні працівники міста, ЗМІ.

Розпочався тренінг інтерактивним опитуванням учасників. У ході роботи опрацювано питання: поліомієліт у ХХІ столітті, історичні аспекти, ситуація в Україні, вакцини. Під час тренінгу були використані освітні презентації.