Європейський тиждень місцевої демократії.

13 жовтня у великій залі виконкому пройшла зустріч представників органів учнівського самоврядування навчальних закладів міста Комсомольська та Дмитрівки з міським головою С.А.Супруном, секретарем міської ради С.О. Калашник, депутатами Комсомольської міської ради.

Цей захід відбувся у рамках щорічного проведення Європейського тижня місцевої демократії.

У вітальному слові міський голова, звертаючись до учнівської молоді, зауважив,що життя учнів не обмежується стінами навчального закладу. Щоб вносити в нього нові ідеї, мати нових друзів, потрібно вміти підтримувати контакти, співпрацювати. Для успішної роботи органам учнівського самоврядування потрібні союзники, люди, захоплені спільною роботою, ідеєю. Таких помічників, друзів, а, точніше сказати, партнерів органів учнівського самоврядування,  можна знайти серед  державних організацій, установ, закладів та структур.

Сергій Андрійович висловив упевненість, що серед цих учнів та студентів є майбутні мери чи депутати Комсомольської міської ради. Бо наша молодь, як сказав очільник міста, прагне почувати себе потрібною, бажає брати участь у процесах, які її безпосередньо стосуються, а не бути в ролі споживачів кінцевих результатів.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко побажала учнівській молоді служити комсомольчанській громаді, не бути байдужими, відстоювати свою громадську позицію та брати активну участь у житті територіальної громади.

Далі від кожного навчального закладу представники учнівського самоврядування поставили запитання своїм дорослим колегам. Вони жваво цікавились багатьма питаннями життєдіяльності територіальної громади міста. Зокрема, міськими програмами, затвердженими депутатським корпусом, проблемою питної води, будівництвом житла в місті, планами культурного життя та дозвілля, фінансовими питаннями, які стосуються нашої громади. Вичерпні та доступні відповіді учням та студентам надавали міський голова С.А.Супрун, секретар міської ради С.О. Калашник, депутати Комсомольської міської ради І.І.Зеленська, В.М.Усатенко, А.І.Тузікова.

В кінці зустрічі міський голова зазначив, що цей захід проходить  напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва. Він побажаю усім відчувати себе справжніми нащадками козаків, які були творцями витоків демократії в Україні, працювати й творити в   ім\'я нашої держави і своєї громади.