Вітаю ученицю 4 класу ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Єлизавету Заїку, викладача Ірину Завалій зі здобутими перемогами – I місце Міжнародного фестивалю-конкурсу «Stella Futura-онлайн» і I місце І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Кольоровий драйв» (дистанційно) в номінації інструментальний жанр (фортепіано).
Бажаю успіхів, натхнення, творчих перемог, радості й добра!
Міський голова Дмитро Биков
![](/uploads/posts/2020-06/medium/1591335193_82170645_2459168141056682_6959639094624256000_n.jpg)