3-5 червня в місті Харкові відбувся XIV Всеукраїнський конкурс юних виконавців ім. Людвіга ван Бетховена, мета якого виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей, пропагування класичної світової музики, подальший розвиток та вдосконалення виконавської майстерності юних музикантів. Учасниками конкурсу були 110 представників із Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської й Херсонської областей. Місто Комсомольськ представляли вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа».

У молодшій групі піаністів усього брало участь 19 дітей. Єрух Артем (0 клас) виборов ІІІ місце, викладач Євтушенко С.В. Програма: Л.Бетховен «Сонатіна фа мажор» І частина, М. Завалішина «Хороводна», Л.Шитте «Танок гномів».

Шкляр Олександра (2 клас) – дипломант, викладая Перекопська А.С. Програма: Л.Кулау «Сонатіна до мажор» І частина, Л.Бетховен «Богатель», О.Іванько «Хуртелиця».

У старшій групі духові інструменти було 11 учасників. Із яких: Шавлай Іван (6 клас) – ІІ місце, викладач Шевченко П.З ,концертмейстер Вергелесова Л.М. Програма: К.Діттерсдорф Варіаціі з опери «Червоний капелюшок», А.Штогаренко «Пісня без слів», К.Болінг «Рег-полька»; Шавлай Сергій (6 клас) – ІІІ місце, викладач Шевченко П.З ,концертмейстер Вергелесова Л.М.

Програма: Л.Бетховен «Варіації сі бемоль мажор», Б.Лятошицький «Мелодія», І.Мангушев Гумореска «У нашій хатинці».