02-03 липня офіційна делегація з Горішніх Плавнів - заступник міського голови Надія Угнічева, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Наталія Малигіна - відвідали місто-партнер Жодіно, де взяли участь у відзначенні Дня Незалежності Республіки Білорусь та Дня міста Жодіно.

Метою візиту української делегації стало зміцнення давніх дружніх зв’язків. Співробітництво між територіальними громадами Горішніх Плавнів та Жодіно ведеться вже протягом 14 років, було започатковане молоддю. За роки тісної співпраці відбулося близько 12 візитів представників виконавчої влади, молодіжних лідерів.

Горішньоплавнівці взяли участь в урочистостях та культурно-мистецьких заходах до Дня Незалежності Республіки Білорусь та Дня міста Жодіно, поспілкувалися з офіційними делегаціями інших міст-партнерів. Мали гарну нагоду обговорити з адміністрацією міста Жодіно питання врядування та подальшої тісної співпраці на 2019-2020 роки, обмінятися досвідом роботи зкерівниками структурних підрозділів і закладів сфери охорони здоров’я, відвідати відділення міської лікарні.

Голова міського виконавчого комітету Дмитро Заблоцький подякував гостям за сприяння розвитку добросусідських відносин між територіальними громадами: «Такі візити сприяють активним взаємовигідним партнерським відносинам, реалізації економічних і соціальних проектів». Голова міської ради Наталія Сушко розповіла присутнім про соціально-економічний розвиток міста, успіхи й досягнення громади м. Жодіно.

Заступник міського голови Надія Угнічева від імені міського голови Дмитра Бикова, мешканців Горішніх Плавнів привітала територіальну громаду міста Жодіно зі святами, подякувала за багаторічну тісну співпрацю, побажала місту розвитку та процвітання, а громадянам - миру, добробуту, благополуччя. Запросила взяти участь у Міжнародному фестивалі інтелекту та високих технологій«FERREXPO ROBOT FEST 2019», Міжнародному фольклорному фестивалі «Калинове літо на Дніпрі» та учнівських форумах.