На початку вересня офіційна делегація з м.Комсомольська у складі першого заступника міського голови Дмитра Бикова та секретаря міської ради Світлани Калачник відвідала місто Унгени (Республіки Молдова). На святкування 550-ї річниці з дня заснування міста Унгени представників міської влади запросив примар (мер) міста Унгени Олександру Амброс.
Нещодавно для представників ЗМІ прес-конференцію про поїздку до Молдови провів перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Він, зокрема, наголосив, що з метою співпраці та розвитку партнерства між громадами міста Комсомольськ та міста Унгени було укладання Угоду про побратимство між громадами  міст.
В ході офіційної зустрічі комсомольчани спілкувались з примаром міста Унгени паном Олександру Амбросом. На святкуванні 550-річчя міста прибули гості з різних країн, тож посадовці активно спілкувались із членами делегацій із Румунії, Польщі, Латвії, Ізраїлю, Португалії, Норвегії, США, Грузії.
На урочистостях, присвячених національному святу «Рідна мова» Дмитро Биков та Світлана Калашнік вручили молдавським друзям подарунки – сувенірні вироби петриківського розпису .
Велике враження на комсомольчан справило відвідання Вільної Економічної Зони. Наявність її, як зауважив Дмитро Геннадійович,  сприяє пожвавленню економічної діяльності в місті Унгени та дає можливість для збереження темпів розвитку і позитивної динаміки.
Не залишив байдужим наших самоврядців візит до реабілітаційного центру для дітей та молоді «Дім для кожного» та дитячого садочка «Гугуца» Насиченою яскравими враженнями виявилась оглядова екскурсія по місту Унгени з відвіданням мосту через річку Прут та історико-етнографічного музею.
Дмитро Биков дав відповіді на поставлені запитання та зазначив, що в майбутньому відшукуватиметься  оптимальний механізм співпраці у розвитку партнерських відносин та налагоджуватиметься співпраця молоді міст – партнерів  в рамках проекту „Центр глобального молодіжного партнерства”.