5 квітня з дружнім візитом до Комсомольська завітав бургомістр міста Штоках (Баварія, Німеччина) Райнер Штольц та його помічник пані Оксана Гогенштейн.

Візит проходив у рамках міської програми «Реабілітація дітей-інвалідів м. Комсомольська». Програма була ініційована міським головою та затверджена рішенням депутатів Комсомольської міської ради три роки тому.

Щороку семеро дітей-інвалідів з Кременчука та Комсомольська, які є вихованцями Кременчуцького центру реабілітації, на запрошення пана бургомістра безкоштовно відвідують Німеччину за програмою оздоровлення та відпочинку. Протягом 14 днів вони покращують стан свого здоров’я в умовах екологічно чистої зони – на березі одного з найчистіших у світі озер – Бодензеє.

5 квітня міський голова С.А.Супрун прийняв пана бургомістра Райнера Штольца у міськвиконкомі. Між ними відбулася дружня розмова з приводу подальшої співпраці в рамках діючої програми. Міський голова розповів пану бургомістру про життя міської територіальної громади, в свою чергу пан Штольц поділився враженнями від поїздки на Україну та розповів про досягнення й проблеми свого міста.

Пан Штольц та пані Оксана Гогенштейн побували на екскурсії на ВАТ «Полтавський ГЗК», в с.Келеберда, краєзнавчому музеї міста, на стадіоні «Юність», у притулку «Надія» та Свято- Миколаївському соборі.

Супроводжували гостей заступник міського голови Л.М.Биндич та координатор міської програми реабілітації дітей-інвалідів Л.І.Хіль.

Нинішній візит до нашого краю пана Райнера Штольца – ще одне підтвердження благодійних спонукань німецьких владних посадовців сприяти вирішенню разом з українським партнерами непростих для суспільства питань реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями.