У Коломиї розпочався великий тиждень українського пауерліфтингу, під час якого відбуватимуться чемпіонати країни серед юнаків і дівчат, юніорів, чоловіків та жінок і ветеранів

Першими у боротьбу включилися юнаки і юніори, у першості яких представники Полтавщини завоювали чотири медалі: одну золоту і три срібні.

У ваговій категорії до 53 кг наші земляки вибороли «золото» і «срібло». Юнацьким чемпіоном країни став 15-річний В’ячеслав Шавлай із Комсомольська, який у сумі триборства підкорив вагу 410.0 кг (присідання зі штангою — 150,0 кг, жим лежачи — 85,0 кг, станова тяга — 175,0 кг). Срібним призером став 17-річний Роман Ульянець з Нових Санжар із сумою у триборстві — 397,5 кг, він виконав норматив кандидата у майстри спорту.