Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята!

Значну роль у формуванні світогляду, вихованні нової людини, поширенні досвіду та знань, забезпеченні культурного дозвілля відіграють телебачення, радіо та зв’язок.

Сучасне суспільство недарма називають інформаційним, воно потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, їх оперативного осмислення та об’єктивного висвітлення.

Вам дісталася захоплююча, та водночас дуже відповідальна професія, адже багатомільйонна аудиторія дивиться на події вашими очами, очікує від вас оперативного інформування, гострих та актуальних репортажів, ґрунтовної аналітики щодо реалій сьогодення.

Бажаємо вам вдячних глядачів та слухачів, високих гонорарів та рейтингів, оригінальних ідей та вдалої їх реалізації, миру та злагоди в родині, бадьорості та оптимізму!

Міський голова Дмитро Биков