ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ, ДОРОГІ ПЕРШОПРОХІДЦІ!

Вітаю вас зі святом – Днем першопрохідця, який святкуємо в Комсомольську 29 листопада.

Сьогодні гарна нагода, щоб висловити шану та вдячність ветеранам-першопрохідцям і низько вклонитися людям, які 55 років назад, у далекі роки минулого століття творили сьогодення.

Сьогодні Комсомольськ розвивається, стає комфортним для проживання, підвищує показники соціально-економічного й культурного розвитку. Наша молодь, пізнаючи ваше буття, будує своє майбутнє.

Дякую вам за небайдужість до суспільних питань, активну життєву позицію, за підтримку у вирішенні важливих справ нашої громади.

Окремі слова подяки громадським організаціям – Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», керівнику Лісняку Володимиру Миколайовичу; Спілці «Першозасновників» ВАТ «Полтавський ГЗК», голові Антонцю Анатолію Максимовичу за активність, ініціативність.

Ми з гідністю й честю будемо продовжувати вашу справу, докладатимемо зусиль, щоб достойно віддячити вам за стійкість, за неоціненний життєвий досвід.

Шановні першопрохідці, міцного вам здоров’я, радості в житті, миру й злагоди у родинах, добра й благополуччя!

Зі святом вас!

Міський голова Дмитро Биков