Шановний Сергій Андрійович!

Від імені всього екіпажу фрегату «Гетьман Сагайдачний» вітаю Вас та територіальну громаду Комсомольської міської ради з Днем Незалежності України!

23 роки тому Україна всьому світу показала, що свою державу українці творять власноруч. Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою та почесним обов\'язком всього українського народу. Перед Україною, її громадянами - складні й великі завдання. У цей нелегкий для Батьківщини час я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Поздоровляючи Вас з Днем Незалежності України від душі хочу побажати міцного флотського здоров\'я, творчих успіхів й наснаги, гарного настрою, радості, родинного щастя, а головне - віри у щасливе майбутнє та процвітання України!

Слава Україні!!!

Командир фрегату «Гетьман Сагайдачний»,