01 листопада з нагоди Дня працівника соціальної сфери України в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості.

Привітати працівників соціальної сфери Горішніх Плавнів завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна у вітальному слові зазначив, що в залі зібралися ті, хто проявляє милосердя, плекає добро не тільки через професійні обов’язки, а й за покликом душі. «Ми дякуємо вам, шановні працівники соціальної сфери, за вашу самовіддану працю, за готовність стати опорою й надати підтримку тим, хто потребує допомоги. Соціальний напрямок є одним із найбільш відповідальних у органах місцевого самоврядування. Ми разом працюємо над наданням якісних соціальних послуг горішньоплавнівцям. Напередодні вашого професійного свята я бажаю вам залишатися такими ж доброзичливими, відповідальними, якими ви є, і робити все для того, щоб містяни відчували, що живуть в комфортному місті, де про них по-справжньому турбуються. Міцного всім здоров\'я, благополуччя, гарного настрою й позитивних емоцій», – сказав Олександр Чуприна.

Заступник міського голови Надія Угнічева підкреслила, що робота соціальних працівників наповнена гуманізмом, милосердям і теплом. «Усі ви небайдужі до проблем людей, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Переконана, що вам вистачить сил, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту жителів нашого міста, соціального захисту тих, хто цього потребує», – зауважила Надія Угнічева.

Соціальну сферу нашого міста складають управління соціального захисту населення (начальник Світлана Чернявська), Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» (директор Лідія Бабич), Горішньоплавнівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області (начальник відділу Світлана Нестеренко), служба у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики (начальник Назарій Виноградов), Горішньоплавнівське міське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Полтавській області (начальник відділення Олександр Гребенюк), Горішньоплавнівська міська філія Полтавського обласного центру зайнятості (директор Юрій Чернушенко), КП ДСОЦ «Горизонт» (директор Наталія Мартинович).

За сумлінну працю у сфері соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери були вручені Почесні грамоти Полтавської обласної держадміністрації, Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації, оголошено Подяки міського голови.

До привітань також приєдналися начальник відділу освіти Лілія Щербина, начальника відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, в.о.начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник. У своїх виступах гості дякували соціальним працівникам за щоденну відповідальну й самовіддану працю, терпіння, за виконання місії милосердя й доброти. Вони бажали їм натхнення, щирості, здатності бути корисними людям, здійснення всіх задумів і досягнення заповітної мрії.

Колективи міського Палацу культури і творчості вітали працівників галузі соціального захисту населення Горішніх Плавнів яскравими виступами.