Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних сил України.

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних сил України - славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов\'язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Люди в погонах завжди вважалися елітою держави. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні та конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд!

Напередодні свята бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави.

З повагою,

Народний депутат України        К.В.Жеваго