Дорогі освітяни!

День працівників освіти - це свято вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів. Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі - вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

Саме на плечі вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога значною мірою залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.

Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста виховують педагоги у юних громадян.

Сердечно вітаю всіх освітян із професійним святом.

Бажаю шановним педагогам щастя і здоров’я, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!

Зі святом вас!

Народний депутат України К.В. Жеваго