Шановні воїни, ветерани війни і Збройних сил, захисники країни!

Від щирого серця вітаю вас із Днем захисника України!

Це  свято  започатковане  в  нелегкі  часи  для  вшанування  мужності  та героїзму    оборонців    незалежності,    суверенітету    і    територіальної цілісності України.

Боєздатні  Збройні  сили  України  -  це  здобуток  і  заслуга  мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок  у розбудову  армії.  У  цей  день  ми  схиляємо  голови  перед пам’яттю   воїнів,   які   віддали   своє   життя   за   нашу   благословенну українську землю.

Висловлюю  вдячність  ветеранам  війни  та  військової  служби  за  їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності українського війська.

У цей день щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя   та   нових   звершень   у благородній   справі   служіння Вітчизні.

Народний депутат України    К.В.Жеваго