Любі жінки!
Від щирого серця вітаю вас зі святом весни, краси, гармонії и кохання.
Без вас - матерів, дружин, сестер, доньок, колег - неможливо уявити наш світ. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.
Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме вам - жінкам. Щиро дякую вам за те, що ви завжди поруч, оберігаєте і дбаєте про домашній затишок, підтримуєте чоловіків, невтомною щоденною працею примножуєте здобутки держави.
Низько вклоняюся кожній з вас за доброту, чуйність, щирість, мудрість, турботу, надійність. За ваш патріотизм та любов до Батьківщини.
Хай це свято зігріває надіями, а любов та віра огортають вас і вашу родину весняною повінню щастя і благополуччя! Зичу вам міцного здоров’я й довголіття, милосердної долі й достатку, надійного чоловічого крила, квітів - ніжних і духмяних.
Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов. Успіхів вам, миру, гарного святкового настрою, душевної гармонії, оптимізму та всіляких гараздів! Вічної вам весни і молодості!
З повагою
Народний депутат України К.В.Жеваго