Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі й батьки!

Вітаю усіх вас із Днем знань та початком нового навчального року.

Це всенародне свято символізує прагнення кожного громадянина, особливо молоді, до вершин знань і професійної майстерності, всебічного й гармонійного розвитку. Ми усвідомлюємо пріоритетність освіти як визначального фактора суспільного розвитку, досягнення кращих європейських стандартів життя, утвердження України в колі високорозвинених країн світу.

Дякую учителям за працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування.

Бажаю всім успіхів, широких життєвих горизонтів, добра, невичерпної наснаги, творчого піднесення в роботі й навчанні. Хай кожен день приносить радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, розкриває нові можливості пізнання себе і світу.

Міцного здоров’я усім, мирного неба та незабутніх миттєвостей!

Зі святом!

Міський голова Дмитро Биков