Шановні працівники та ветерани гірничодобувної галузі!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Гірничо-металургійний комплекс України – провідна галузь промисловості держави, найважливіша складова національної економіки.

Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої поваги до вашої професії.

Сьогодні перед вами стоять складні та багатогранні завдання – впровадження нових технологій, підвищення конкурентоспроможності продукції, забезпечення раціонального використання всіх видів ресурсів, збереження навколишнього природного середовища.

Професійне свято трудових колективів комбінатів з огляду на величезний внесок підприємств у розвиток міської інфраструктури, формування міського бюджету,у реалізацію завдань державної економічної, соціальної політики є найвизначнішим святом для кожного з нас.

Висловлюю щиру подяку трудовим колективам ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК» за багатогранну благодійну допомогу, яка надається у вирішення багатьох питань благоустрою міста, діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, громадських організацій.

Вірю, що багаті традиції, досвід, знання справи, усвідомлення високої відповідальності за долю країни допоможуть вам успішно долати труднощі й досягати найкращих результатів.

Дякую вам за витримку і професіоналізм. Бажаю всім трудовим колективам здоров\'я, щастя, благополуччя, родинного добробуту і злагоди!

Міський голова Дмитро Биков