Шановні діячі культури, артисти й художники, митці й народні майстри!

Вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Вітаю усіх, хто присвятив себе благородній справі – розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Збереження національних традицій – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Адже культура робить людину особистістю,  формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів, наша галузь культури рясно вродила вагомими здобутками. Впевнений, що професіоналізм та творчий задум наших працівників будуть успішно працювати над популяризацією культурного продукту як всередині країни, так і за її межами.

Щиро бажаю усім здоров’я, добра, благополуччя й натхнення. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення й життєвих перемог.

Міський голова Дмитро Биков