Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва!

Вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Саме ви – працівники міського Палацу культури і творчості, артисти та митці, бібліотекарі, викладачі шкіл естетичного виховання, фахівці музейної справи –  даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі надією і світлими почуттями, навчаєте любити рідний край, розуміти прекрасне.

Культурні досягнення та традиції – це цінний скарб, яким треба вміти вправно користатися. Тому збереження культурного спадку й шанування своїх земляків є запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Своєю працею ви звеличуєте рідне місто, Полтавщину, Україну, примножуєте успіхи й досягнення.

Бажаю вам щастя, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну містянам працю.

Міський голова Дмитро Биков