Шановні земляки!

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці вітаю вас із Днем захисників і захисниць України, із Днем українського козацтва!

В усі часи українці шанували мужніх і героїчних оборонців рідної землі від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час нацистської навали у роки Другої світової війни, і сьогодні на Сході України.

У важкий для країни час захисники й захисниці  довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Багато хто віддав за нашу свободу своє життя. І серед них наші земляки – Микола Зайцев, Сергій Гирман, Олександр Білоконь, Віталій Кондаков, Олександр Шалесний, Євгеній Волошин.

Пам’ять про них завжди буде вічною!

Бажаю усім міцного здоров’я, сили духу, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Міський голова Дмитро Биков