Дорогі земляки!

Шановні ветерани, учасники бойових дій, діти війни!

Вітаю вас із 74 річницею визволення Полтавщини від фашистських загарбників. Народ, який шанує доблесть своїх прадідів, – непереможний.

Зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті і в тилу, зберегти пам’ять про мільйони тих, хто поклав своє життя на шляху до Перемоги – наш святий обов’язок.

Подвиг борців за визволення Полтавського краю від загарбників у роки Другої світової війни з гідністю продовжують бійці, які сьогодні відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави на її східних рубежах.

Наша безмежна вдячність кожному за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю в повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Бажаю вам здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

Міський голова Дмитро Биков