Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку України.

Відкрите суспільство неможливо збудувати без вільних засобів масової інформації, важливими елементами яких є радіо й телебачення. Створення необхідних умов для безперешкодного розвитку та функціонування радіо, телебачення та сучасних засобів зв’язку є важливим завданням.

Ваша плідна й натхненна праця є запорукою успішної роботи з інформування горішньоплавнівців стосовно актуальних подій, що відбуваються у світі, у країні, області й місті.

Дякую вам за об’єктивність, оперативність та  ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

Бажаю вам натхнення й гарного настрою, нових яскравих проєктів і подальшого професійного зростання.

Міський голова Дмитро Биков