Шановні працівники й ветерани гірничодобувної промисловості!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України.

Ваша почесна професія за останні десятиліття не стала більш легкою, але вона зберегла величезне значення для всієї країни. Від ефективної роботи гірничодобувних і металургійних підприємств значною мірою залежить розвиток вітчизняної економіки в цілому.

Слова особливої вдячності й подяки адресую ветеранам, чий неоціненний досвід – відмінна школа для молодих спеціалістів. Закладені ними традиції – вірність улюбленій справі, справжні трудовий гарт і майстерність – сьогодні знаходяться в надійних руках.

Бажаю всім трудівникам і ветеранам гірничодобувної галузі щастя, здоров\'я і оптимізму! Нехай кожен день приносить вам радість праці в ім’я процвітання ваших родин і на благо нашого рідного міста.

Спасибі вам за відданість професії, надійність, мудрість і гідність. Миру всім нам!

Міський голова Дмитро Биков