Шановна громадо!

Вітаю вас із Днем Незалежності!

28 років тому 24 серпня 1991 року Верховна Рада ухвалила «Акт проголошення незалежності України». Ця знаменна дата законодавчо закріпила вікові демократичні прагнення нашого народу до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення українців.

День Незалежності - це день, у якому зустрічаються минуле України і її майбутнє. Минуле має вселяти в нас мудрість, а майбуття - виховувати в кожного з нас відповідальність за прийняті рішення. Україна починається з кожного з нас, і тільки разом нам під силу збудувати сильну, квітучу, заможну державу.

Нехай свято Незалежності зміцнить нас у вірі у власні сили і власну державу, принесе в кожен дім благополуччя, порозуміння та злагоду.

Бажаю всім міцного здоров’я, достатку, щедрої долі, наснаги в усіх добрих справах, і нехай мир панує в кожному домі й по всій Україні!

Міський голова Дмитро Биков