Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Сьогодні органи місцевого самоврядування – найближча до людей та їхніх турбот владна самоорганізація, якій уготована відповідальна місія об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань задля побудови Української держави європейського зразка.

Країна потребує подальшого розвитку органів місцевого самоврядування та децентралізації влади, за такими змінами майбутнє держави. Залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними й державними справами.

Дякую усім працівникам органу місцевого самоврядування за працю, за професіоналізм, компетентність і відповідальність, активну громадянську позицію в розбудові нашої громади.

Бажаю миру, здоров’я, великого щастя, нових здобутків в роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань!

Зі святом!

Міський голова Дмитро Биков