Шановні підприємці!

Прийміть вітання з нагоди свята – Дня підприємця!

Традиційно першої неділі вересня в нашій державі офіційно відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва як запоруки економічного зростання країни, головного джерела створення нових робочих місць, гарантованого насичення ринку товарами й послугами, основи для формування середнього класу громадян України.

Уміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати навіть у нинішніх умовах фінансової нестабільності – це ті риси, які сьогодні є визначальними для усіх вас. Розвиток підприємництва сприяє зміцненню економіки, наповнюваності бюджету, а відповідно й розвитку міста, благополуччю його мешканців.

Сьогодні умови ведення бізнесу не покращуються, але ми очікуємо від держави дієвих реформ, які дадуть можливість підприємцям ефективно й успішно працювати, не ховаючись в тінь, а вести справи прозоро й одержувати задоволення й прибуток.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров\'я, успіхів та невичерпної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів!

Міський голова Дмитро Биков