Шановні земляки!

Вітаю вас із Днем Державного Прапора і 30 річницею незалежності України!

Вітаю усіх, хто розбудовує нову європейську Україну як демократичну і правову державу, хто відстоює єдину та неподільну країну.

Сьогодні в Україні проходять зміни в різних галузях. Саме від кожного з нас залежить майбутнє: нашої держави, наших дітей і внуків. І запорука успіху – у громадянській злагоді, національній свідомості, у сумлінній праці, у високій відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, у об’єднанні в єдину сучасну політичну націю, яка зможе вистояти за будь-яких обставин.

Бажаю кожному з вас щастя й добра, порозуміння та згуртованості, миру та любові, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини.

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками.

Зі святом!

Міський голова Дмитро БИКОВ