Шановні працівники соціальної сфери Горішніх Плавнів!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України!

У соціальній галузі нашого міста трудяться працівники, у яких зосереджені найкращі людські якості: сердечне тепло, щедрість душі, любов до ближнього, доброта, милосердя.

Щоденною самовідданою працею ви допомагаєте літнім людям, ветеранам, особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, малозабезпеченим та безробітним громадянам долати життєві негаразди, вселяєте віру в себе та свої можливості.

Бажаю вам родинного затишку, міцного здоров’я, добра й благополуччя! Нехай нагородою за ваше невтомне служіння іншим буде вдячність та шана горішньоплавнівців, а добрі справи додають життєвої наснаги та енергії!

Міський голова Дмитро Биков