Дорогі діти! Шановні дорослі!

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Першого літнього дня ми відзначаємо добре й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Вітаючи зі святом, бажаю вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Водночас це свято і дорослих, тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Ми маємо робити все можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – обов\'язок кожного з нас. Саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаю нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Міський голова Дмитро Биков