Шановні містяни!

Вітаю вас з нагоди Дня захисника України в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці.

Подвиг захисників Вітчизни – це постійна школа виховання молоді, патріотизму для кожного свідомого громадянина, свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Ми у вічному боргу перед кожним із тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, відстоював у різні часи Батьківщину.

День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках сьогодні боронить нашу землю на Сході України. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників.

Пам’ять про героїв, які загинули в боротьбі за свободу й цілісність нашої держави, завжди буде вічною.

Військовослужбовці, захисники, дякую кожному з вас за самовідданість, патріотизм, за справжній бойовий дух, який ви демонструєте щодня!

Здоров’я вам, тепла та затишку в родинах!

Міський голова Дмитро Биков