Вітаю з Міжнародним Днем митника!

Шановні друзі! Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Міжнародний день митника є ще одним приводом для того, щоб звернути увагу громадськості на значущість ролі митниці у економічному і соціальному розвитку суспільства. Перед Державною митною службою стоять нелегкі завдання – захищати економічні інтереси нашої держави, сприяти формуванню привабливого бізнес-середовища та інвестиційного клімату, ефективно протидіяти контрабанді, удосконалювати митні процедури та приводити їх до кращих європейських зразків. Переконаний, що ви завжди активно сприятимете розвитку зовнішньоекономічних відносин України з усіма країнами світу та дбатимете про її позитивний імідж та добробут нашої Держави.

Прийміть слова щирої вдячності та подяки за вашу сумлінну службу!

Бажаю всім митникам визнання і поваги, наснаги, нових успіхів у служінні Батьківщині, здійснення задумів і планів, і, найголовніше, міцного здоров’я та щастя!

Міський голова С.А.Супрун