alt24 грудня у великій залі виконкому багатодітним сім’ям Комсомольська було вручено новорічні святкові подарунки. Міський голова Сергій Супрун та секретар міської ради Світлана Калашнік передали вітання та набори солодощів родинам від голови облдержадміністрації О.В.Удовіченка, а також безпосередньо від міської влади.

Зі словами вдячності звернувся міський голова до комсомольських родин, привітав їх з новорічними святами і Різдвом Христовим та побажав великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї, міцного здоров’я та непохитної твердості родинних стосунків. До привітань очільника міста приєднались секретар міської ради С.О.Калашник та начальник у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко.

Вже стало традицією, що в такій благородній справі беруть участь меценати нашого міста. Новорічні солодкі подарунки, а деяким сім’ям і хліб опічки були вручені за сприяння ТОВ «Валерітекс», колективу підприємства «Комсомольськукрсплав», депутата Руслана Баска, підприємців Ольги Козлової та Артема Козлова.