Дорогі випускники!

Від усього серця вітаю вас із закінченням навчання.

Ви стоїте на порозі дорослого життя. Незвідані дороги майбутнього кличуть, але й дуже хвилюють душу. Проте ви є щасливими володарями потужної сили, яка виведе вас на омріяні висоти. Ця сила – молодечий запал і віра в себе.

Згадайте сьогодні словом вдячності своїх вчителів. Вони віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Тож разом із випускниками та батьками низько вклоняюсь учителям і вихователям за духовне подвижництво, за самовіддану і творчу працю на ниві освіти, духовності й культури. Нехай успіхи вихованців стануть винагородою за їхній благородний труд і терпіння.

Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть із собою: плече однокашників і той оптимізм, який є обов\'язковою рисою юності, мудрість ваших педагогів і благословення батьків. Їхні вічні, як земля, напутні слова нехай додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, наполегливості та сміливості у досягненні високих ідеалів і намічених цілей подальшого щасливого майбутнього життя.

Юні друзі! Ви мрієте отримати гарну освіту, мати цікаву роботу, створити щасливі і міцні сім\'ї. Сміливо робіть свій вибір. Вчіться, працюйте, і повертайтесь до Комсомольська. Це місто ваше, і буде таким, яким зробите його ви – наша молодість і майбутнє.

Нехай випускний вечір назавжди залишиться у ваших серцях та пам\'яті радісним святом прощання з безтурботним дитинством і стане першим світанковим кроком назустріч дорослому життю — назустріч його випробуванням, відповідальності та злетам.

Хай щастить вам, випускники! У добру путь!