Шановні комсомольчани!

Від щирого серця вітаю гостей, організаторів та учасників X Міжнародного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Цьогорічний фестиваль знаменний тим, що він проходить в рік славного 50-річного ювілею міста Комсомольська. Це яскраве свято, яке ось уже вдесяте проходить на гостинній полтавській землі, знову зібрало з різних куточків світу кращі колективи, щоб презентувати їхні таланти, виконавську майстерність і невичерпний ентузіазм.
Я хочу щиро подякувати комсомольчанам за те, що вони небайдужі до народного мистецтва і не тільки вміють плекати власну національну ідентичність, а й пошановують культури інших народів.
Радий, що наш фольклорний фестиваль із кожним роком набуває дедалі більшої популярності. Адже свято взаємно збагачує і зближує нас, примножує традиції співпраці у царині духовності, сприяє єдності на засадах добра, щирості, взаємоповаги.
Бажаю фестивалю процвітання і збереження того духу й колориту, який робить «Калинове літо на Дніпрі» унікальним та неповторним.

Міський голова Сергій Супрун