Вісімнадцята сесія Комсомольської міської ради шостого скликання.

21 лютого у великій залі виконкому пройшло засідання сесії міськради.

На початку роботи сесії міський голова С.А.Супрун та секретар міської ради С.О.Калашнік вручили двом комсомольчанкам – Ірині Ігорівні Бачковській та Марії Тарасівні Сідько почесні нагороди – медалі «Мати-героїня». Жінки також отримали від міської влади квіти та цінні подарунки. У вітальному слові міський голова зазначив: «Ви є яскравим прикладом того, якою має бути мати». Сергій Андрійович побажав матерям-героїням, їхнім дітям та внукам здоров’я, щастя і благополуччя.
В ході робочої частини засідання сесії депутати розглянули питання гуманітарної сфери, житлово-комунального господарства, фінансові питання, дозвільних процедур та архітектури і містобудування.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко прозвітувала про  хід виконання програми розвитку молодіжної політики в Комсомольську та програми підтримки та розвитку сім’ї, охорони материнства та дитинства в м.Комсомольську в 2011 році. Вона зазначила, що Програма розвитку молодіжної політики на період до 2015 року має 8 напрямків. За останній рік у реалізації Програми взяли участь майже 10 000 комсомольчан та мешканців інших міст регіону, України та країн СНД. У 2011 році реалізовано коштів на проекти в сумі 130тис.150грн. Програма підтримки та розвитку сім’ї, охорони материнства та дитинства реалізовувала 5 проектів, які були профінансовані на суму 51тис.500грн. В роботі сесії взяли участь члени молодіжного парламенту Комсомольська. Члени депутатського корпусу також затвердили Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їхніх керівників(викладачів), які є переможцями в галузі культури».

Начальник міського фінансового відділу В.І.Баландіна доповіла присутнім про виконання міського бюджету за 2011 рік. Також на розгляд сесії було винесене питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2012 рік.

З питань економічного розвитку та ресурсів депутатами було ухвалено рішення про надання згоди на залучення на конкурсних засадах приватних інвестицій у будівництво адміністративно-побутового комплексу на території стадіону «Гірник».

З питань ЖКГ депутатами було затверджено у новій редакції заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2012 рік.