15 лютого 2018 року відбулося урочисте покладання квітів, вінків до меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам» із нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вшанувати пам’ять ветеранів далекої афганської війни, усіх тих, хто мужньо й з гідністю виконував свій військовий обов’язок прийшли представники громадської організації «Міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», органи місцевого самоврядування, на чолі з міським головою Дмитром Биковим, члени інших громадських організацій, трудові колективи ПрАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК», установ і організацій, студентська молодь Горішніх Плавнів.

Хвилиною мовчання всі присутні разом з ветеранами вшанували пам’ять загиблих воїнів-земляків, учасників бойових дій.

Барвисті квіти вічної пам’яті й глибокої пошани героїзму, бойової витримки й відваги лягли до підніжжя меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам».

Бажаючі змогли відвідати польову кухню зі смачною солдатською кашею.