8 травня 2013 року секретар міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, член Комсомольської міської організації ветеранів війни і праці М.П.Лизь схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих і віддали данину глибокої пошани загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Вони відвідали пам’ятний знак на березі Дніпра, звідки 1-3 жовтня 1943 року вирушили в безсмертя воїни 299 Харківської стрілецької дивізії, прихилили квіти до барельєфної композиції «Ветеранам Великої Вітчизняної війни», У мікрорайоні Низи поклонилися загиблим воїнам-односельчанамі відвідали пам’ятник льотчикам у мікрорайоні Піддубне. На міському кладовищі барвисті вінки прихилили до пам’ятника героям-льотчикам і могили «Вічна слава загиблим у боях за нашу Батьківщину», де покояться воїни 299 Харківської стрілецької дивізії.