Напередодні Всесвітнього дня охорони праці 25 квітня 2013 року біля пам’ятника «Загиблим на виробництві» відбувся мітинг по вшануванню пам’яті загиблих на підприємствах міста за участю представників міської влади, керівництва ВАТ «ПГЗК», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань по Полтавській області, Державної інспекції нагляду в гірничо-добувній промисловості, Держміськпромнагляду, підприємств, закладів, установ та громадськості міста.

На мітингу виступили заступник міського голови Н.Д.Угнічева, перший заступник голови правління ВАТ «ПГЗК» Іванов В.С., заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань по Полтавській області Гришко В.Д., начальник Державної інспекції нагляду в промисловості за об’єктами підвищеної небезпеки територіального управління Держміськпромнагляду по Полтавській області Сокур В.І., головний державний гірничо-технічний інспектор Державної інспекції нагляду в гірничо-добувній промисловості Лобза А.П. У промовах виступаючі звертали особливу увагу на необхідності створення безпечних умов праці з метою збереження життя і здоров’я працюючих, на дотриманні законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки, на необхідності оновлення форм і методів безпеки на виробництві.

Мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятника «Загиблим на виробництві».