20 квітня відбулося покладання квітів до могил визначних людей міста. Представники міської влади: міський голова С.А.Супрун, секретар міської ради Н.Р.Карпець, заступники міського голови Л.М.Биндич та Т.В.Прокопенко, керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара відвідали могили видатних комсомольчан та поклали квіти - знак пам’яті комсомольчанам, які за життя зробили значний внесок у розвиток міста.

Квіти поклали до могил Віктора Олексійовича Нижниченка, колишнього керуючого трестом «Кременчукрудбуд», Почесного громадянина міста Комсомольська; Миколи Гавриловича Батури, який у свій час був головою ради ветеранів міста; подружжя Бугаєвських – Людмила Іванівна очолювала міський відділ освіти, навчально- виховний комплекс, є Почесним громадянином міста, Микола Іванович – працював головним лікарем санепідемстанції. Поклали квіти Стецунову Олександру Івановичу, колишньому директору КЖЕПу №1, який нещодавно пішов із життя. Вшанували пам’ять Мулька Віктора Івановича, який за життя працював заступником голови виконкому, Ткачука Івана Олексійовича, який у свій час був секретарем виконкому, Чорного Леоніда Івановича, який у минулому очолював клуб першопрохідців.

Після цього представники міської влади завітали до оселі нині покійного Мартиненка Володимира Петровича, у минулому генерального директора Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. В його будинку мешкає дружина Людмила Андріївна. Міський голова С.А.Супрун вручив вдові пам’ятний подарунок, як данину пошани й поваги до сім’ї В.П.Мартиненка, а до меморіальної дошки, яка знаходиться на стіні будинку – покладені квіти.