Вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка

alt10 березня в Комсомольську біля монументу Тараса Шевченка відбувся мітинг, присвячений 150-ій річниці від дня смерті Великого Кобзаря.

До присутніх з урочистою промовою звернувся міський голова С.А.Супрун, підкресливши, що Т.Г.Шевченко залишив для українського народу духовні заповіти, які повинен знати кожен українець, громадянин нашої незалежної держави для того, аби пишатися своєю історією, традиціями своїх пращурів та мати чіткі орієнтири в розбудові майбутнього рідної України. Перед присутніми виступили вчителька української мови та літератури ЗОШ№1 О.Г.Дерій та переможниця міського конкурсу Шевченківських читань – учениця ЗОШ№4 Марія Мякішева. Відтак відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя монументу Тарасу Шевченку.

Участь у церемонії покладання взяли міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Л.М.Биндич, депутати міської ради, представники місцевих органів влади, керівники та учні загальноосвітніх навчальних закладів, мешканці міста.

Ця урочиста подія засвідчила, що ми належно успадкували і гідно продовжуємо справу наших батьків і їх попередників, вшановуючи пам\'ять Великого Кобзаря, припадаючи до його творчості, як до цілющого джерела, яке дає нам сили звершити великі і відповідальні завдання сьогодення.