Шановні друзі!

altЦими березневими днями ми вшановуємо пам\'ять генія українського народу - письменника, художника та громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка.

150 років минає з дня смерті українського поета, а його гостре, щире і правдиве слово досі не залишає нікого байдужим, у ньому з усією силою і красою ясніє горда і волелюбна українська душа.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.

Життєвий шлях Тараса Григоровича заслуговує на повагу та повинен служити гарним прикладом для сучасної молоді, адже, незважаючи на бідне, підневільне дитинство, він виріс не тільки сильною, творчою та високоосвіченою людиною, а й став символом чесності та безстрашності, великої любові до рідної землі та простого народу.

Слова Тараса звучать актуально і сьогодні. Тож будуймо всією громадою свій дім, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідної України.

Міський голова Сергій Супрун