Вшанування пам’яті Почесних громадян
та визначних людей Комсомольська

altНапередодні дня міста традиційно представники міської влади вшановують пам’ять Почесних громадян та визначних людей Комсомольська, які пішли з життя. Представники міської влади: міський голова С.А.Супрун, перший заступник Д.Г.Биков, секретар міської ради С.О.Калашнік, керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара відвідали на міському кладовищі могили видатних комсомольчан та поклали квіти як знак пам’яті комсомольчанам, які за життя зробили значний внесок у розвиток міста.

Квіти поклали до могил Віктора Олексійовича Нижниченка, колишнього керуючого трестом «Кременчукрудбуд», Почесного громадянина міста Комсомольська; Миколи Гавриловича Батури, який у свій час був головою ради ветеранів міста; подружжя Бугаєвських – Людмила Іванівна очолювала міський відділ освіти, навчально- виховний комплекс, є Почесним громадянином міста, Валерій Іванович – працював головним лікарем санепідемстанції; Стецунову Олександру Івановичу, колишньому директору КЖЕПу №1. Вшанували пам’ять Мулька Віктора Івановича, який за життя працював заступником голови виконкому, Ткачука Івана Олексійовича, який у свій час був секретарем виконкому, Чорного Леоніда Івановича, який у минулому очолював клуб першопрохідців, Пижикова Володимира Васильовича, директора професійного гірничого ліцею, який нещодавно пішов з життя.

altДалі представники міської влади завітали до оселі нині покійного Мартиненка Володимира Петровича, у минулому генерального директора Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. В його будинку мешкає дружина Людмила Андріївна. Міський голова С.А.Супрун поклав до меморіальної дошки, яка знаходиться на стіні будинку, квіти. Вінок квітів також покладено до меморіальної дошки В.П.Мартиненка, яка знаходиться на будівлі Комсомольського яхт-клубу.