29 серпня вважається Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за Батьківщину. 29 серпня 2014 року під час російсько-української війни нашим захисникам вдалося прорвати Іловайський котел і вийти з російського оточення. Тоді загинула значна кількість українських воїнів. Війна триває, Збройні сили України героїчно захищають країну від російського агресора. У жорстокій боротьбі платимо надзвичайно велику ціну - втрачаємо бійців.

Сьогодні згадуємо усіх полеглих захисників і захисниць України в російсько-українській війні. Вони мужньо здобували героїчні перемоги і віддали життя за українську землю.

Міська адміністрація на чолі з очільником громади Дмитром Биковим, голова Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, військові, представники комунальних підприємств і бюджетних закладів, громадяни вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання. Віддали шану загиблим на російсько-українській війні бійцям, поклали квіти до військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно». Пам’ять про борців за волю й свободу України, їхні подвиги житимуть у пам’яті громади!