07 травня напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники органів місцевого самоврядування Горішніх Плавнів: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, представники органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21», комунальних підприємств, ветерани відвідали місця захоронення загиблих воїнів.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам\'ять полеглих бійців, поклали живі квіти до оновленого меморіалу «Пам’ятник загиблим землякам» у мікрорайоні Низи; на могилу загиблих героїв-льотчиків, до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 років, що розташовані на міському кладовищі; до пам’ятного знака військовим 299 Харківської стрілецької дивізії, які полягли в ході кривавої переправи через Дніпро.

Пам’ять не дозволяє потьмяніти героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ніколи не забудеться подвиг героїв, які ціною власного життя зробили свій безцінний внесок у Перемогу. Вічна пам\'ять загиблим!