14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники органу місцевого самоврядування – перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар міської ради Сергій Дорота, і члени громадської організації «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України», на чолі з головою Світланою Пекарчук, поклали квіти до пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Багряніють квіти вічної пам’яті про ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття біля підніжжя пам’ятного знака.
![]() | ![]() | ![]() |
![]() |