Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав й 31 річниці виводу військ із Афганістану 14 лютого біля меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам» відбулося урочисте покладання квітів і вінків.

Вшанувати пам’ять ветеранів, учасників бойових дій на території інших держав, прийшли учасники громадської організації «Міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», міська адміністрація на чолі з міським головою Дмитром Биковим, члени інших громадських організацій, трудові колективи ПрАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК», установ і організацій, студентська молодь Горішніх Плавнів.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-земляків, учасників бойових дій.

Яскраві квіти, зігріті сонцем і людською пам’яттю про героїзм, бойову витримку й відвагу солдат, лягли до підніжжя меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам». Також була організована польова кухня зі смачною солдатською кашею.